fbpx

O nas

Nauczaniem zajmujemy się od wielu lat. Z największą starannością dbamy, aby materiały, które tworzymy przekazywały jak największą ilość wiedzy w ciekawy i interesujący sposób.

Poznaj nasz zespół

Monika Wiecha

Absolwentka wydziału architektury oraz budownictwa w języku angielskim na Politechnice Krakowskiej. Swoje doświadczenie zdobywa w biurach w Polsce i za granicą, m.in w MVRDV w Holandii. Jej portfolio umożliwiło pracę w największych biurach architektonicznych na świecie, m.in BIG, UNStudio czy wspomniane MVRDV. Laureatka i finalistka konkursów (Builder for the future, non-architecture competition). Od wielu lat zdobywa i dzieli się wiedzą podczas swoich zajęć i kursów dotyczącące tworzenia, obróbki graficznej rysunków architektonicznych, grafik, ilustracji czy wizualizacji.

Magdalena Wiecha-Pyka

Absolwentka i stypendystka University of Minnesota w Stanach Zjednoczonych na kierunku Zarządzanie oraz Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie na kierunku tłumaczeń ustnych i pisemnym oraz nauczycielskim. Uczy języka angielskiego, tłumaczy dokumenty, oraz portfolia na staże i wyjazdy zagraniczne. Sprawdza zdolności językowe, przygotowuje do rozmów kwalifikacyjnych, prezentacji i wystąpień publicznych.

Jan Tuziak

Programista, inżynier, informatyk, ogólnie bardzo techniczna osoba. Ukończył studia Automatyki i Robotyki na AGH i pracuje jako programista Nie straszne mu żadne tematy technologiczne. Cenne doświadczenie zdobył w małych firmach jak Extensa jak i w wielkich korporacjach jak Averna. Jeżeli masz jakikolwiek problem z komputerem, Jan Ci pomoże. Naprawia komputery, optymalizuje workflow, tworzy i poprawia strony internetowe, pomoga dobrać odpowiednie technologie do zadań. W wolnym czasie programuje i interesuje się drukiem 3D.

.